Please enable JS

Master Vendor

Master Vendor


Master Vendor je kompletní servis, a to od převzetí koordinace komunikace s ostatními personálními agenturami, přes preselekci doporučených kandidátů, zaplánovaní pohovorů s kandidáty jak z interních tak externích zdrojů, účast na pohovorech, vyhodnocení až po vytvoření a komunikaci finální nabídky uchazeči a následné přípravy.

Master Vendor odlehčí HR procesy a zvýší efektivitu

Klient pak služby objednává a komunikuje pouze s jedním hlavním dodavatelem, který tuto službu poskytuje. Právě Master Vendor je tak zodpovědný za celkové plnění objednávky a poskytování služby. Zastřešuje spolupráci se všemi agenturami práce a stará se o administrativní činnosti, řízení docházky, kontrolu faktur, koordinaci náborů, nástupy a výstupy kandidátů a veškerou personálně-poradenskou činnost. Zároveň sám průběžně optimalizuje všechny procesy a kontroluje dodržení legislativní správnosti u všech agentur.


Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím, aby společnost WOLIP s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.