Please enable JS

O nás

Kdo jsme

Kdo jsme

Jsme personální a poradenská společnost s více než 20letou zkušeností na českém trhu práce. Naším cílem je budovat pevné vztahy s našimi klienty a kandidáty, které jsou založené na vzájemné důvěře, respektu a podpoře. 

  • Nabízíme komplexní řešení v oblasti HR marketingu, recruitmentu, personalistiky, onboardingu, outplacementu, HR poradenství a školení.
  • Pomáháme zlepšovat personální procesy převážně ve výrobních společnostech.
  • Poskytujeme naším klientům služby a produkty šité přímo na míru, vytváříme jim komfortní podmínky, které zajistí správného zaměstnance na správném místě.
  • Máme zkušenosti s vyhledáváním zaměstnanců od dělnických pozic, přes specialisty až po top management.
  • Spolupracujeme s mezinárodními korporacemi, velkými a středními firmami v různých oborech. S akcentem na výrobní společnosti.
  • Pomáháme společně rozvíjet potenciál vaší společnosti.

Více než 20 let zkušeností v oboru. Vždy najdeme rychlá, efektivní a úspěšná řešení. V našem týmu jsou profesionálové ve svých oborech. Naše práce nám přináší radost, kterou nadšeně přenášíme i na své klienty. Jsme přátelé na Vaší straně. 

 

Naše strategie
Nehledáme vám jen práci, nebo zaměstnance, pomáháme vám budovat kariéru, vytváříme síť kontaktů a propojujeme lidi a světy. 

Naše mise 
Cílem je, aby si obě strany celý náborový proces užily v pohodě a bez zbytečné tenze. Dbáme na komfort pro obě strany. 

Naše hodnoty
U nás nejsou respekt, důvěra, podpora a loajalita jen prázdná slova. Jsou to základní hodnoty naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že jen na základě těchto hodnot je možné vzájemné vztahy budovat, trvale udržovat a rozvíjet.

 

Náš příběh

Náš příběh

Vše začalo už v roce 1998, kdy jsem pracovala v korporátní personální agentuře jako recruiter a postupně se vypracovala na senior Branch managera. Po 11 letech náročné, ale zajímavé práce jsem se rozhodla jít svou vlastní cestou. Prvním krokem byl MAC Consulting, kde jsem mohla konečně nastavit vlastní filozofii, a hlavně komunikovat s kandidáty a klienty ve vstřícném a přátelském duchu. Jak se MAC Consulting vyvíjel, vznikla potřeba vytvořit společnost a budovat její brand. 

Na svět přišel WOLIP – Work Life People, který ve svém názvu nese poslání celé společnosti.

WOLIP je o práci, o životě, o lidech a pro lidi.“ 

Hanka Macková, zakladatelka a recruiter tělem i duší.

 

 

 

Náš tým

Náš tým

Máme zkušenosti a nebojíme se je využít. 

Jsme tým profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti jako recruiteři, personalisté, koučové, školitelé, kariérní poradci, obchodníci, nákupčí a marketéři, krizoví manažeři. 

Víme koho, kdy a kde oslovit. Na nás se můžete spolehnout. 

Naši klienti

Reference klientů


Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím, aby společnost WOLIP s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.