Please enable JS

RPO

Nová služba

JSME  SPECIALISTÉ NA RPO.
Recruitment Process Outsourcing. 

Převeďte na nás veškeré náborové aktivity.
Převezmeme, nastavíme a implementujeme proces náboru. Propagujeme a nabíráme nové zaměstnance prostřednictvím našich interim recruiterů, a to vše pod hlavičkou vás jako zaměstnavatele.  V rámci RPO zajištujeme veškeré náborové aktivity počínaje HR marketingem a onboardingem konče.

V březnu 2023 jsme byli oceněni prestižním zahraničním časopisem Manage HR za naše inovativní přístupy a skvělé výsledky v Recruitment Process Outsourcingu. Jelikož jsme byli vyznamenáni jako jediní v České republice, věříme, že jsou naše služby jedinečné a naše know-how nemá konkurenci. Je nám ctí být součástí této skvělé komunity talentovaných HR specialistů! Co o nás napsali si můžete přečíst ZDE. https://www.wolip.cz/blog/31-olomoucka-personalni-agentura-wolip-ziskala-oceneni-manage-hr

Recruitment Process Outsourcing dále jen "RPO“ je služba, kdy klient/zaměstnavatel převede veškeré náborové aktivity včetně HR marketingu a strategie náboru pod externího dodavatele.

Rozdíl mezi naším RPO a servisem recruitment agentur je v jeho komplexnosti. RPO zahrnuje nastavení strategie hiring procesu, marketingového mixu, vyjasnění zadání požadavků na nové zaměstnance s hiring managery, vyhledávání zaměstnanců od A do Z. My ve WOLIP pro vás naplánujeme pohovory manažerům a kandidátům, zrealizujeme výběrovyá řízení standardní formou popř. formou Assessment Centra. Vyjednáme finální podmínky jménem zaměstnavatele a asistujeme při nástupu do zaměstnání. Pomáháme při nastavení onboarding procesu, případně adaptace nových zaměstnanců a mnoho dalších HR aktivit.

Běžná recruitment agentura převezme pouze dílčí část celého procesu vyhledávání, aniž by vstupovala do tvorby profilu pozice, Employer Brandingu a marketingu. Proto potřebujete RPO.

Při komunikaci s klientem sledujeme jeho potřeby a přání tak, aby rezonovaly s možnostmi uchazečů a zároveň s aktuální situací na trhu práce. V rámci RPO služby se stáváme nedílnou součástí firemního prostředí klienta a vytváříme strategicky jednotnou image společnosti. Pracujeme formou interim HR specialistů. Díky této provázanosti dosahujeme kvalitních výsledků v oblasti náborových aktivit. Inovativní řešení, která používáme ve své práci, sdílíme se svým klientem jako s partnerem či kolegou v práci.

Kdy?

 • Chybějící kapacity v HR týmu na nové projekty.
 • Čeká vás nárůst výroby a potřebujete zastřešit hromadný nábor.
 • Stávající HR tým postrádá kompetence či zkušenosti s náborem.
 • Jste malá, velká či nová společnost a chybí Vám zkušenosti.
 • Potřebujete zastoupit člena HR oddělení (dlouhodobá nemoc, mateřská dovolená, atd.).
 • Potřebujete vytvářet konzistentní HR marketing a PR v návaznosti na náborový proces.

Proč?

 • Potřebujete zrychlit proces náboru.
 • Potřebujete snížit počet agentur.
 • Potřebujete Recruitment zprofesionalizovat.
 • Chcete si konečně vytvářet vlastní databázi.
 • Chcete prostřednictvím náboru propagovat zaměstnaneckou značku společnosti.

Otázky pro Vás:

 • Jak hodnotíte dosavadní zkušenosti v oblasti náboru?
 • Jste schopní okamžitě reagovat na operativní potřeby náboru nových zaměstnanců?
 • Jste spokojeni s náklady na náborové aktivity za poslendí rok, jsou adekvátní výsledkům?

Potřebuji RPO?

 • Jak dlouho trvá, než si ze svého personalisty vychováte úspěšného recruitera či HR marketéra?
 • Jakým způsobem ovlivňují vaše náborové aktivity image společnosti, respektive zaměstnaneckou značku?
 • Máte pocit, že náborové aktivity trvají příliš dlouho? 

Kladete si tyto otázky a ne vždy jste s odpovědí spokojeni? Vaší odpovědí je spolupráce se zkušeným RPO partnerem. Investujete tak do rozvoje vlastního HR týmu. My ve WOLIP Vaše lidi podpoříme, posílíme jejich kompetence a mnohému se od nás naučí. 

Recruitment Process Outsourcing jako efektivní nástroj řízení HR procesů vznikl již v roce 2005. Průměrná finanční úspora je v rámci mezinárodních standardů stanovena 10-15 %. WOLIP deklaruje finační úsporu na uskutečněné projekty nejméně 15%.

Employer Branding

Employer Branding

 
Rychlost

Rychlost

 
Efektivita

Efektivita

 
Tvorba databáze

Tvorba databáze

 
Přínosy RPO

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím, aby společnost WOLIP s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.