Please enable JS

Kdo jsme

Kdo jsme

Kdo jsme

Jsme personální a poradenská společnost s více než 20letou zkušeností na českém trhu práce. Naším cílem je budovat pevné vztahy s našimi klienty a kandidáty, které jsou založené na vzájemné důvěře, respektu a podpoře. 

  • Nabízíme komplexní řešení v oblasti HR marketingu, recruitmentu, personalistiky, onboardingu, outplacementu, HR poradenství a školení.
  • Pomáháme zlepšovat personální procesy převážně ve výrobních společnostech.
  • Poskytujeme naším klientům služby a produkty šité přímo na míru, vytváříme jim komfortní podmínky, které zajistí správného zaměstnance na správném místě.
  • Máme zkušenosti s vyhledáváním zaměstnanců od dělnických pozic, přes specialisty až po top management.
  • Spolupracujeme s mezinárodními korporacemi, velkými a středními firmami v různých oborech. S akcentem na výrobní společnosti.
  • Pomáháme společně rozvíjet potenciál vaší společnosti.

Více než 20 let zkušeností v oboru. Vždy najdeme rychlá, efektivní a úspěšná řešení. V našem týmu jsou profesionálové ve svých oborech. Naše práce nám přináší radost, kterou nadšeně přenášíme i na své klienty. Jsme přátelé na Vaší straně. 

 

Naše strategie
Nehledáme vám jen práci, nebo zaměstnance, pomáháme vám budovat kariéru, vytváříme síť kontaktů a propojujeme lidi a světy. 

Naše mise 
Cílem je, aby si obě strany celý náborový proces užily v pohodě a bez zbytečné tenze. Dbáme na komfort pro obě strany. 

Naše hodnoty
U nás nejsou respekt, důvěra, podpora a loajalita jen prázdná slova. Jsou to základní hodnoty naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že jen na základě těchto hodnot je možné vzájemné vztahy budovat, trvale udržovat a rozvíjet.

 


Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím, aby společnost WOLIP s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.