Please enable JS

Master Vendor

Master Vendor servis

Master Vendor servis

WOLIP nabízí a u svých klientů provozuje i službu Master Vendor, zejména v oblasti náboru. Pokud jste společnost, která spolupracuje v oblasti náboru nových zaměstnanců s několika personálními agenturami souběžně, pak je Master Vendor servis přesně to, co Vám přinese požitek z využití služeb outsourcingu. 

Nabízíme kompletní servis, a to od převzetí koordinace komunikace s ostatními personálními agenturami, přes preselekci doporučených kandidátů, zaplánovaní pohovorů s kandidáty jak z interních tak externích zdrojů, účast na pohovorech, vyhodnocení až po vytvoření a komunikaci finální nabídky uchazeči a následné přípravy.

Obraťte se na nás a získáte spolehlivého partnera, který za vás převezme koordinaci s dalšími dodavateli personálních služeb. Sladíme proces komunikace a např. preselektivní metody vedoucí ke kvalitním výstupům. Zajistíme kontrolu fakturace za nástupy, zajistíme aby všichni koordinovaní dodavatelé dostávali aktuální informace, které jsou potřebné v rámci Hiring aktivit. Cíl máme všichni společný, najít a nabrat ty správné zaměstnance a Master Vendor má za cíl, proces zkoordinovat, zjednodušit a zrychlit. 

Každý projekt je však vždy určitým způsobem specifickým a naším smyslem je najít ideální řešení pro každého klienta


Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím, aby společnost WOLIP s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.