Please enable JS

Offline HR Marketing

Offline Marketing

Offline Marketing

Našim klientům pomáháme zatraktivnit značku zaměstnavatele. Jsme sice personální agentura, ale s přesahem do marketingu. Specializujeme se čistě na personální marketing. Prezentujeme příběhy zaměstnavatelů, koncipujeme strategie náborových kampaní, vytváříme HSE propagační materiály a zároveň vše vyrábíme a realizujeme klientům na míru.

Bohužel v dnešní době není možné bez jakékoliv propagace přitáhnout pozornost uchazečů na trhu práce. Zejména v situaci, kdy uchazeči téměř nejsou. Abychom vytvořili v lidech potřebu oslovit nás jako zaměstnavatele, musíme být vidět. A to je i naší snahou. Vytvořit atraktivní image zaměstnavatele.

Co se týče volby, zda-li to bude formou online marketingu nebo offline (printové) reklamy, záleží na tom, jakou cílovou skupinu potřebujeme na trhu práce oslovit. Online marketing je sice levnější a rychlejší způsob, jak zaměstnavatele zviditelnit, nicméně neměly bychom zapomínat ani na offline marketing. Zde rozhoduje, jakou cílovou skupinu potřebujeme oslovit.

V případě například výrobních společností stále funguje marketingový mix, což znamená kombinace printové – offline propagace s online marketing. Naproti tomu zaměstnavatelé z prostředí IT segmentu, start-upů apod. mohou svoji propagaci a náborové kampaně cílit hlavně na online prostředí.

V případě propagace značky zaměstnavatele, stále využíváme marketingové offline kanály, které i přes dnešní digitální dobu zůstávají pevnou součástí našich marketingových strategií. Dá se říct, že offline marketing je v mnoha ohledech nenahraditelný.

Pro naše klienty – zaměstnavatele – vytváříme HR marketingové strategie, tak abychom je zviditelnili na trhu práce. Tvoříme obsah i formu. Stále mají při náborech své nezastupitelné místo brožury pro uchazeče, hiring karty, plakáty na CLV, billboardy, mashbannery a mnoho dalších podpůrných materiálů, které zviditelní brand každého zaměstnavatele a zpropagují aktuální nabídku pracovních míst.

V případě jakýchkoliv personálních a náborových aktivit se na nás můžete obrátit. Strategii vytvoříme, obsah sepíšeme, vizualizaci vymyslíme, vytiskneme, zajistíme distribuci letáků, plakátů, billboardů a vyhodnotíme následně responzi veškerých offline aktivit. S námi se nemusíte trápit ani s obsahem ani s vizuálem. Postaráme se o vše.


Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím, aby společnost WOLIP s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.