Please enable JS

Recruitment

Recruitment

Recruitment

Naším cílem jsou spokojení pracovníci, protože jen ti tvoří kvalitní a prosperující firmu.

Recruitment nebo také nábor zaměstnanců není pro zaměstnavatele jen o nabídce a poptávce. Dnes se musíte od konkurence především lišit, zdůraznit v čem vynikáte, sdílet svou unikátní firemní kulturu a klást důraz na employer branding. Specializujeme se na poskytování služeb ve všech oblastech náboru zaměstnanců. Obsazujeme veškeré pracovní pozice, a to jak pro velké, tak i pro malé společnosti.

Pomůžeme vám s náborem dělnických pozic, specialistů i top manažerů. V našem podání je recruitment disciplína, ve které se snoubí personální práce s marketingem, psychologií, obchodem, strategií a citem. Vytvoříme pro vás komfortní podmínky při obsazování volných pracovních míst. Vybereme nejen správné uchazeče, ale pomůžeme vám s celým náborovým procesem.

Za každým životopisem se skrývá příběh člověka.

Hledáte zaměstnance? Napište nám.

Permanent recruitment je nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr. Jedná se o talentované a vysoce kvalifikované kandidáty, kteří budou růst s vaší firmou. Abychom vám našli ty nejvhodnější pracovníky, musíme pochopit nejen zadání pozice, ale také se seznámit s pracovním a sociálním prostředím, do nějž budoucí zaměstnanec musí dobře zapadnout.

Proč byste nám měli svěřit do rukou nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr?

ÚSPORA ČASU – Uspoříte velké množství času, které byste věnovali náborovým aktivitám jako je sepisování a vkládání inzerátů, odpovídání na upřesňující dotazy, pročítání životopisů, pohovory a v neposlední řadě také nesnadné rozhodování, kdo z kandidátů bude pro vaši firmu nejvhodnější.

ÚSPORA FINANCÍ A LIDSKÝCH ZDROJŮ – Tím, že všechno uděláme za vás, ušetříme vaší firmě nemalé finanční i lidské zdroje. Kromě toho se někdy v návalu práce a kandidátů zapomíná, že nejde pouze o jejich profesní zkušenosti, ale také o to, jak budou souznít s firemní kulturou. My na to myslíme za vás. S vaší firemní kulturou a filozofií se nejdříve dobře seznámíme a teprve potom vám budeme doporučovat ty správné kandidáty.

Naším cílem jsou spokojení pracovníci, protože jen ti tvoří kvalitní a prosperující firmu.

Contract recruitment se na rozdíl od permanent recruitmentu zaměřuje na pracovníky na dobu určitou spojenou s úkoly/projekty. Jakmile úkol nebo projekt skončí, končí také spolupráce.

Dojednáváme kontrakty s lidmi na volné noze. Spolupráce s freelancery je pro své výhody v současnosti rozšířená, a navíc velmi zajímavá. Jedná se o zodpovědné, schopné a zkušené profesionály, kteří mají za sebou zajímavé pracovní zkušenosti. Spolupráce s freelancery není třeba se obávat. Vzhledem k aktuálně nízké nezaměstnanosti můžeme považovat tento sektor za další možný zdroj náboru potenciálních zaměstnanců či dočasných kolegů.

V čem spočívají výhody spolupráce s volnonožci? Je jich mnoho, ale tou hlavní je časově omezená spolupráce na projektu.  Nemusíte si lámat hlavu, jak se postarat o zaměstnance až projekt skončí. Najměte si freelancera na cokoliv a odkudkoliv. My ve WOLIP pro vás takového spolupracovníka najdeme a vyjednáme s ním finanční podmínky k oboustranné spokojenosti. Využíváme dlouholetých zkušeností z oblasti recruitmentu, ale také z praxe v nákupu, obchodu, strategie a managementu.

Executive search, známý také jako headhunting, je speciální metoda vyhledávání top manažerů a specializovaných odborníků. My ve WOLIP íleně oslovujeme zkušené kandidáty, které vytipováváme napříč společnostmi ve stejném nebo příbuzném oboru.

Takto vyhledáváme zejména pracovníky středního a vrcholového managementu, kteří jsou na pracovním trhu vzácní a velmi žádaní. Kvalitní executive search vyžaduje velmi dobrou znalost prostředí a osobností v top managementu firem. U těchto pozic nestačí pouze zveřejnit inzerát. 

Snažíme se pro vás získat zkušené top manažery, kteří už dosáhli vrcholové pozice a žádnou změnu nehledají. Proto jim musíme diskrétně nabídnout takové podmínky, které je přesvědčí. Headhunting vyžaduje mapování kariér vrcholového managementu a budování osobních vztahů založených na důvěře. To klade na headhuntera vysoké profesionální nároky a vyžaduje značné úsilí a investice.Top management si potrpí na exkluzivitu. Pokud dostane během pár dní několik nabídek na stejnou, byť na skvělou pozici, nebude mít zájem. Proto vyžadujeme od zadavatelů ohledně executive search exkluzivitu. Šance získat pro vás výjimečného top manažera se tak výrazně zvýší.

Pokud hledáte zkušeného a výjimečného manažera, neplýtvejte prostředky na běžné hledání zaměstnanců ve vodách středního managementu za průměrnou mzdu. Svěřte se do našich rukou. Výjimečnou pozici obsadíte pouze výjimečnými lidmi.


Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím, aby společnost WOLIP s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.